Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2019-11-16 13:00
Kolejka: 15
Wisła Tczew : Tęcza Brusy
1     :     0
Ankieta
Liga Typera - runda wiosenna

TAK
TAK
100% [2 głosy]

NIE
NIE
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 2
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 18.10.19

Odwiedziny gości
Dziś:411
Wczoraj:860
W tym tygodniu:4,864
W tym miesiącu:14,595
W tym roku:125,553
Wszystkich:568,109
Tabela
P. Drużyna BR+- Pkt.
1. Sokół Zblewo 44:7 36
2. Chojniczanka II Chojnice 58:10 33
3. Powiśle II Dzierzgoń 29:33 25
4. Pomezania Malbork 31:19 23
5. Orzeł Subkowy 33:20 22
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański 28:12 21
7. Meteor Pinczyn 30:19 20
8. Tęcza Brusy 22:29 19
9. Mady Ostaszewo 24:29 17
10. Wisła Tczew 18:25 15
11. Relax Ryjewo 20:32 15
12. Beniaminek 03 Starogard Gdańsk 22:30 12
13. Spójnia Sadlinki 14:37 7
14. Victoria Kaliska 13:43 7
15. Czarni Przemysław 12:53 3
16. Keramzyt Szprudowo 0:0 0
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 61
Najnowszy użytkownik: Wieslaw 1963
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Pamiętne mecze z da...
Wzmocnienia
Runda jesienne wnioski
Brak wpisu punktówz...
3 dni po meczu brak ...
Najciekawsze tematy
Pamiętne mecze z... [4]
Niby Podział, Sp... [2]
Wzmocnienia [1]
Runda jesienne wn... [1]
Brak wpisu punkt... [1]
Kalendarz
Listopad 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pi Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Terminarz wyniki

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019

Data Godzina   Gospodarz   Goście Rezultat
15.08.2019 11:00 Mady Ostaszewo Pomezania Malbork 1:1  
15.08.2019 11:00 Sokół Zblewo Tęcza Brusy 1:2  
15.08.2019 12:00 Victoria Kaliska Keramzyt Szprudowo 3:1  
15.08.2019 15:00 Meteor Pinczyn Orzeł Subkowy 1:1  
15.08.2019 16:00 Wisła Tczew Czarni Przemysław 1:4  
15.08.2019 17:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański Beniaminek 03 Starogard Gdańsk 0:0  
15.08.2019 17:00 Spójnia Sadlinki Chojniczanka II Chojnice 1:4  
15.08.2019 17:00 Relax Ryjewo Powiśle II Dzierzgoń 1:2  

Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019

Data Godzina   Gospodarz   Goście Rezultat
18.08.2019 11:00 Tęcza Brusy Relax Ryjewo 2:2  
18.08.2019 11:00 Chojniczanka II Chojnice Wisła Tczew 1:0  
18.08.2019 14:00 Pomezania Malbork Victoria Kaliska 2:0  
18.08.2019 15:00 Orzeł Subkowy Spójnia Sadlinki 5:3  
18.08.2019 15:00 Meteor Pinczyn Keramzyt Szprudowo 6:0  
18.08.2019 16:00 Czarni Przemysław Sokół Zblewo 0:2  
18.08.2019 17:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański Mady Ostaszewo 1:1  
21.08.2019 17:00 Beniaminek 03 Starogard Gdańsk Powiśle II Dzierzgoń 2:3

 

Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019

Data Godzina   Gospodarz   Goście Rezultat
24.08.2019 11:00 Meteor Pinczyn Pomezania Malbork 3:3  
24.08.2019 11:00 Sokół Zblewo Chojniczanka II Chojnice 2:1  
24.08.2019 11:00 Powiśle II Dzierzgoń Tęcza Brusy 1:1  
24.08.2019 12:00 Spójnia Sadlinki Keramzyt Szprudowo 4:2  
24.08.2019 16:00 Wisła Tczew Orzeł Subkowy 1:1  
24.08.2019 17:00 Victoria Kaliska Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:2  
25.08.2019 14:00 Mady Ostaszewo Beniaminek 03 Starogard Gdańsk 3:0  
28.08.2019 17:30 Czarni Przemysław Relax Ryjewo 0:3  

Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019

Data Godzina   Gospodarz   Goście Rezultat
31.08.2019 11:00 Chojniczanka II Chojnice Relax Ryjewo 8:0  
31.08.2019 13:30 Keramzyt Szprudowo Wisła Tczew 0:5  
31.08.2019 16:00 Beniaminek 03 Starogard Gdańsk Tęcza Brusy 2:2  
31.08.2019 17:00 Orzeł Subkowy Sokół Zblewo 1:4  
31.08.2019 17:00 Pomezania Malbork Spójnia Sadlinki 3:0  
31.08.2019 17:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański Meteor Pinczyn 1:1  
01.09.2019 14:00 Mady Ostaszewo Victoria Kaliska 4:1  
01.09.2019 17:00 Czarni Przemysław Powiśle II Dzierzgoń 0:1  

Kolejka 5 - 7/8. września 2019

Data Godzina   Gospodarz   Goście Rezultat
07.09.2019 15:00 Meteor Pinczyn Mady Ostaszewo 0:2  
07.09.2019 16:00 Wisła Tczew Pomezania Malbork 1:3  
07.09.2019 16:00 Sokół Zblewo Keramzyt Szprudowo 9:1  
07.09.2019 16:00 Relax Ryjewo Orzeł Subkowy 3:3  
07.09.2019 17:00 Tęcza Brusy Czarni Przemysław 3:0  
08.09.2019 11:00 Powiśle II Dzierzgoń Chojniczanka II Chojnice 0:8  
08.09.2019 12:00 Victoria Kaliska Beniaminek 03 Starogard Gdańsk 1:7  
08.09.2019 16:00 Spójnia Sadlinki Żuławy Nowy Dwór Gdański 1:0  

Kolejka 6 - 14/15. września 2019

Data Godzina   Gospodarz   Goście Rezultat
14.09.2019 16:00 Beniaminek 03 Starogard Gdańsk Czarni Przemysław 3:0  
14.09.2019 16:00 Keramzyt Szprudowo Relax Ryjewo 5:1  
14.09.2019 16:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański Wisła Tczew 2:0  
14.09.2019 16:00 Mady Ostaszewo Spójnia Sadlinki 1:1  
14.09.2019 16:30 Orzeł Subkowy Powiśle II Dzierzgoń 2:0  
14.09.2019 17:00 Pomezania Malbork Sokół Zblewo 1:2  
15.09.2019 11:00 Chojniczanka II Chojnice Tęcza Brusy 6:0  
15.09.2019 12:00 Victoria Kaliska Meteor Pinczyn 1:4  

Kolejka 7 - 21/22. września 2019

Data Godzina   Gospodarz   Goście Rezultat
21.09.2019 11:00 Powiśle II Dzierzgoń Keramzyt Szprudowo 6:2  
21.09.2019 15:00 Meteor Pinczyn Beniaminek 03 Starogard Gdańsk 0:2  
21.09.2019 15:00 Spójnia Sadlinki Victoria Kaliska 1:1  
21.09.2019 16:00 Wisła Tczew Mady Ostaszewo 2:1  
21.09.2019 16:00 Sokół Zblewo Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:0  
21.09.2019 16:00 Relax Ryjewo Pomezania Malbork 1:2  
21.09.2019 16:00 Tęcza Brusy Orzeł Subkowy 0:4  
22.09.2019 15:00 Czarni Przemysław Chojniczanka II Chojnice 1:9  

Kolejka 8 - 28/29. września 2019

Data Godzina   Gospodarz   Goście Rezultat
28.09.2019 15:00 Keramzyt Szprudowo Tęcza Brusy 0:3  
28.09.2019 15:00 Meteor Pinczyn Spójnia Sadlinki 4:0  
28.09.2019 16:00 Beniaminek 03 Starogard Gdańsk Chojniczanka II Chojnice 1:7  
28.09.2019 16:00 Orzeł Subkowy Czarni Przemysław 10:0  
28.09.2019 16:00 Pomezania Malbork Powiśle II Dzierzgoń 2:1  
28.09.2019 16:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański Relax Ryjewo 8:0  
28.09.2019 16:00 Mady Ostaszewo Sokół Zblewo 1:5  
29.09.2019 12:00 Victoria Kaliska Wisła Tczew 1:2  

Kolejka 9 - 5/6. października 2019

Data Godzina   Gospodarz   Goście Rezultat
05.10.2019 11:00 Wisła Tczew Meteor Pinczyn 2:2  
05.10.2019 11:00 Powiśle II Dzierzgoń Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:2  
05.10.2019 14:00 Spójnia Sadlinki Beniaminek 03 Starogard Gdańsk 2:2  
05.10.2019 15:00 Sokół Zblewo Victoria Kaliska 4:0  
05.10.2019 15:00 Relax Ryjewo Mady Ostaszewo 2:0  
05.10.2019 15:00 Tęcza Brusy Pomezania Malbork 3:2  
06.10.2019 11:00 Chojniczanka II Chojnice Orzeł Subkowy 2:0  
06.10.2019 14:00 Czarni Przemysław Keramzyt Szprudowo 3:3  

Kolejka 10 - 12/13. października 2019

Data Godzina   Gospodarz   Goście Rezultat
09.10.2019 18:00 Pomezania Malbork Czarni Przemysław 9:3  
12.10.2019 11:00 Mady Ostaszewo Powiśle II Dzierzgoń 2:5  
12.10.2019 14:00 Spójnia Sadlinki Wisła Tczew 1:1  
12.10.2019 15:00 Keramzyt Szprudowo Chojniczanka II Chojnice 0:8  
12.10.2019 15:00 Żuławy Nowy Dwór Gdański Tęcza Brusy 5:0  
12.10.2019 15:00 Meteor Pinczyn Sokół Zblewo 0:3  
12.10.2019 16:00 Beniaminek 03 Starogard Gdańsk Orzeł Subkowy 1:2  
12.10.2019 16:00 Victoria Kaliska Relax Ryjewo 0:5  


MKS Gryf Tczew

MKS Gryf Tczew Młodzieżowy Klub Sportowy Gryf Tczew
Sponsorzy
Studio Wariat



Partnerzy




UM Tczew
Najnowsze video


Wisła Tczew - Centrum II Pelplin

Wisła Tczew - Bałtyk Sztutowo

Wisła Tczew - Mewa Gniew