Wisła Tczew - Spójnia Sadlinki 1:3 (1:0)
1:2 Adrian Gajewski 72'
1:3 Adrian Gajewski 79'

Wisła Tczew: Marcin Bielewicz - Maciej Roziński, Kamil Nowaczyk (Karol Skotnicki), Daniel Lorkowski, Dawid Kołodziejczyk (Karol Ćwikliński), Karol Grądziel, Karol Kowalczyk (Adrian Chudy), Paweł Kamiński, Mateusz Szlija, Marcin Rajch (Paweł Bobrzyński), Karol Opczyński

Spójnia Sadlinki: Tomasz Żuk - Radosław Szarafiński (Kacper Kwaśnicki), Adrian Gajewski (Tomasz Gburczyk), Michał Krawczyk, Adrian Kronkowski, Szymon Kupniewski, Krzysztof Michalczyk, Marcin Stefanik, Mateusz Szymański (Michał Świetlicki), Krzysztof Warpas, Jakub Wierciński

Zaczęło się dobrze, już w 2 minucie gola zdobywa Szlija i wydaje się, że Wisła spokojnie rozegra to spotkanie i zgarnie trzy punkty.

Niestety były to miłe złego początki. Tczewianie zagrali słabo i bez koncepcji. Do składu wrócił Kowalczyk ale wciąz brakuje Wojciechowskiego i zabrakło Gajewskiego... Wisła przegrała kolejny mecz. Wiosną zdobyła zaledwie 7 punktów. Co sie dzieje???

MKS dnia maj 06 2019
WESOŁEGO ALLELUJA

Zdrowych, Pogodnych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd, trenerzy i zawodnicy SP WISŁA TCZEW.

MKS dnia kwiecień 19 2019
Strzelecka niemoc...

WISŁA TCZEW – KERAMZYT SZPRUDOWO 0:0

WISŁA: 1 Marcin Bielewicz – 13 Maciej Rozinski, 20 Maciej Pawłuszek, 6 Patryk Wojciechowski, 18 Paweł Kamiński – 10 Karol Ćwikliński, 9 Paweł Bobrzyński, 95 Daniel Lorkowski ( 66. 66 Mateusz Szlija), 33 Marcin Rajch ( 73. 17 Dawid Kołodziejczyk), 7 Błażej Piepiórka ( 71. 19 Kamil Nowaczyk) – 14 Karol Opczyński [K]

KERAMZYT: 1 Kamil Majewski – 3 Oskar Krajnik ( 87. 13 Przemysław Wosik), 5 Remigiusz Szlicht ( 66. 15 Kacper Szulc), 8 Radosław Czapiewski, 18 Patryk Orzechowski [K], 7 Dawid Tramowski, 17 Kacper Kozieł, 2 Dawid Gleizner ( 79. 14 Krzysztof Wójcik), 6 Sebastian Ogórek, 10 Sylwester Gońda, 9 Krystian Jurczyk

Sędziowali: Bartosz Stańczyk (gł.), Rafał Kazimieruk (as.1), Maciej Cybulski (as.2)

Widzów: ok. 150.

Sporo walki, niecelnych zagrań i popisu nieskuteczności zaserwowali kibicom piłkarze obu drużyn. Co z tego, że Wisła miała dużą przewagę, jak nie potrafiła nawet z kilku metrów trafić piłką do siatki... Dobrze bronil bramkarz gości, a nasza ofensywa dwoiła się i troiła, ale gola nie zdobyliśmy. Znowu zabrakło leczącego kontuzję Kowalczyka i Gajewskiego. Najlepszą sytuację w meczu miał Wojciechowski, który fatalnie przestrzelił z 5 metrów... Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę, a w ostatniej minucie akcję meczową mieli goście, na szczęście na posterunku stał Bielewicz. Wiśle nie pomagało też nierówne i twarde boisko,  piłka skakała niesamowicie, a to ułatwiało obronę gości.

Tymczasem w tabeli zmiana lidera, dotychczasowy lider uległ Pogonii w Prabutach aż 2:4 co przy jednoczesnym zwycięstwie Pomezanii dało drużynie z Malborka ponowny fotel lidera.

MKS dnia kwiecień 15 2019
Przekonujące zwycięstwo w Czersku
Seniorzy

BOROWIAK CZERSK – WISŁA TCZEW 0:4 (0:3)
Bramki: Błażej Piepiórka (15.), Łukasz Gajewski (24.), Paweł Bobrzyński (29.), Marcin Rajch (74.)
BOROWIAK 1 Paweł Skiba – 3 Marek Pliszka, 8 Paweł Kołatka, 18 Piotr Marach, 20 Przemysław Podemski, 7 Rafał Komorowski ( 46. 13 Cezary
Brzeziński), 11 Marek Kaszubowski [K] ( 78. 16 Mateusz Stramol), 17 Karol Kortas ( 78. 4 Kevin Wojciechowski), 15 Jeremiasz Grela, 9 Mikihito
Kato ( 67. 6 Piotr Tuszkowski), 10 Patryk Duda
WISŁA: 1 Marcin Bielewicz – 13 Maciej Rozinski, 20 Maciej Pawłuszek, 6 Patryk Wojciechowski, 9 Karol Grądziel ( 72. 18 Paweł Kamiński) – 22 Paweł
Bobrzyński, 95 Daniel Lorkowski, 4 Łukasz Gajewski [K] ( 81. 11 Karol Skotnicki), 33 Marcin Rajch – 8 Mateusz Szlija, 7 Błażej Piepiórka ( 78. 16
Paweł Herstowski)
Sędziowali: Mariusz Kuczkowski (gł.), Tomasz Toczek (as.1), Fabian Ostanówka (as.2)
Widzów: ok. 100

Wreszcie skutecznie zagrali tczewianie w tej rundzie i wysoko pokonali na wyjeździe Borowiaka Czersk 4:0. Kto wygra było już wiadome po 30 minutach. Najpierw w 15 minucie strzałem głową prowadzenie daje nam Piepiórka, dziesięć minut później ładnym strzałem popisuje się Gajewski, a w 29 minucie bramkę z rzutu wolnego zdobywa Bobrzyński. W drugiej połowie bramkę dorzuca po pięknym rajdzie Rajch i wreszcie widać uśmiechy na twarzach piłkarzy, trenerów i kibiców. Wisła zagrała wreszcie skutecznie, w ostatnich meczach pomimo faktu, iż byliśmy lepsi od rywali to nie udawało się zdobyć punktów. Mamy przełamanie i aby tak do końca sezonu.  Na czele wciąż Gwiazda przed Pomezanią.