WISŁA TCZEW – RELAX RYJEWO 2:1 (1:0)

Bramki: Rafał Wszołek (32.), Kamil Nowaczyk (65.) – Radosław Martyka (67.)

WISŁA: 1 Szymon Szreder – 6 Patryk Wojciechowski [K], 13 Maciej Rozinski, 11 Karol Skotnicki  , 14 Paweł Herstowski (  75. 7 Marcin Czarnecki), 4 Łukasz Gajewski (  90. 20 Maciej Pawłuszek), 22 Rafał Wszołek, 10 Karol Ćwikliński, 8 Paweł Bobrzyński, 19 Kamil Nowaczyk, 21 Karol Kowalczyk (  85. 5 Łukasz Olszewski)

RELAX: 1 Krystian Bartz – 3 Marcin Citowicz, 4 Adrian Mirowski, 23 Nikolas Dudziński, 9 Sebastian Pajdzik, 5 Paweł Zamerski, 43 Dariusz Staniaszek, 17 Marcin Ulewski, 11 Mateusz  Włodarski (  76. 69 Fabian Labuszewski), 15 Przemysław Lewandowski, 8 Radosław Martyka

Sędziowali: Marek Gos (gł.), Mateusz Waśniewski (as.1), Mikołaj Lewandowski (as.2)

W zimne deszczowe popołudnie przyszło Wiślakom rozegrać ostatnie spotkanie ligowe w 2017 roku. Wisła zasłużenie pokonała Relax Ryjewo 2:1. Dzięki zwycięstwu i remisowi Szprudowa Wisła ma już 6 punktów przewagi nad trzecim Weberem. Za tydzień ważny mecz w Miłoradzu.

MKS dnia październik 29 2017
Kolejne powołanie Pawła Wszołka

Wychowanek Wisły - zawodnik QPR - Paweł Wszołek otrzymał powołanie od Adama Nawałki na listopadowe mecze Reprezentacji Polski z Urugwajem i Meksykiem. Jesteśmy pewni, iż Paweł otrzyma szansę występu w jednym ze spotkań. Mecz z Meksykiem jest w Gdańsku, a więc niedaleko rodzinnego domu. Trzymamy kciuki!

MKS dnia październik 27 2017
Ważny mecz na zakończenie
Seniorzy

W sobotę o 15:00 na Ceglarskiej rozpocznie się ostatni mecz Wisły u siebie w tym roku. Biało-czerwoni podejmują Relax Ryjewo. Do tej pory ani razu nie udało się pokonać Relax. Jeśli tczewianie w sobotę zgarną komplet punktów to w zasadzie odstrzelą Relaxowi marzenia o awansie. Zapraszamy na stadion.

UWAGA !!!
Typowanie jest aktywne do godziny rozpoczęcia się pierwszego spotkania.
Do tego czasu można typować jak i edytować typy.

Puste okienka oznaczają BRAK ODDANYCH TYPÓW..

admin dnia październik 24 2017
Kwidzyn zdobyty

RODŁO KWIDZYN – WISŁA TCZEW 1:2 (0:0)

Bramki: Michał Wróbel (90.-karny) – Marcin Czarnecki (55.), Karol Ćwikliński (64.)

RODŁO: 69 Michał Wróbel – 14 Oskar Zabielski ( 51. 19 Łukasz Grabowski), 6 Radosław
Zabielski, 11 Mateusz Szpakowski, 8 Cezary Szewczak ( 76. 20 Mariusz Gwóźdź), 17 Marek
Świokło, 16 Marcin Piątek, 10 Jacek Kalinowski ( 12. 13 Paweł Serafin), 9 Patryk Bińczak, 18
Marcin Baprawski, 7 Muslim Abdulkadyrov

WISŁA: 1 Szymon Szreder – 6 Patryk Wojciechowski [K], 13 Maciej Rozinski, 14 Paweł
Herstowski, 11 Karol Skotnicki, 19 Kamil Nowaczyk, 22 Rafał Wszołek, 8 Paweł Bobrzyński, 10
Karol Ćwikliński ( 86. 95 Marcin Bielewicz), 7 Marcin Czarnecki, 21 Karol Kowalczyk

Sędziowali: Łukasz Pawłowski (gł.), Rafał Małkowski (as.1), Piotr Krakowiak (as.2)

Cenne zwycięstwo odniosła Wisła w Kwidzynie. Po blamażu w Pucharze Polski podopieczni Leszka Różyckiego wyciągnęli wnioski i pewnie pokonali Rodło. Wynik tylko do przerwy był niewiadomą, po przerwie dominacja biało-czerwonych nie podlegała dyskusji. Gospodarze zdobyli bramkę z dyskusyjnego rzutu karnego w ostatniej minucie gry. Wisła nadal jest liderem, ale grupa pościgowa nie zwalnia tempa. W sobotę arcyważny mecz z Ryjewem.