WISŁA TCZEW – WISŁA KORZENIEWO 2:0 (0:0)

Bramki: Paweł Bobrzyński (64.), Marcin Czarnecki (70.)

WISŁA TCZEW: 1 Szymon Szreder – 6 Patryk Wojciechowski [K], 13 Maciej Rozinski, 11 Karol Skotnicki, 20 Maciej Pawłuszek, 4 Łukasz Gajewski, 16 Adam Czerwiński (  75. 14 Paweł Herstowski), 8 Paweł Bobrzyński, 22 Rafał Wszołek  (  89. 5 Łukasz Olszewski), 88 Piotr Woźny (  46. 7 Marcin Czarnecki), 19 Kamil Nowaczyk

WISŁA KORZENIEWO: 1 Patryk Szramka – 3 Piotr Szlachta , 15 Tomasz Mesanio, 17 Mateusz Gajewski, 14 Krzysztof Czyrson, 13 Przemysław Pokwicki , 16 Radosław Dąbrowski, 6 Sławomir Mesanio , 8 Mateusz Dąbrowski , 10 Dawid Tramowski, 11 Kacper Lasota

Sędziowali: Michał Łukaszewski (gł.), Ireneusz Stępień (as.1), Szymon Faberski (as.2)

zdj - Zbigniew Brucki - Dziennik Bałtycki

Zacięte spotkanie obejrzeli kibice na Ceglarskiej, tczewianie pewnie pokonali imienniczkę z Korzeniewa 2:0. Biało-czerwoni byli dużo lepszym zespołem, opanowali środek pola i po przerwie udowodnili swoją supremację. Goście grali bardzo ambitnie , choć czasem przesadzali z ostrymi wejściami w naszych chłopaków, za co obejrzeli kilka żółtych kartoników. Pierwsza bramka padła bezpośrednio z rzutu rożnego, druga po pięknej zespołowej akcji. Wynik mógłby być wyższy, ale nie ma co narzekać. Rywale ani razu nie zagrozili naszej bramce - nie licząc rzutów rożnych. HEJ WISŁA GOOOL!

MKS dnia październik 14 2017
Wisła z Wisłą

W sobotę o 15:00 zagramy kolejne spotkanie ligowe, rywalem będzie spadkowicz z V ligi - Wisła Korzeniewo. Tczewianie borykają się z problemami kadrowymi, na pewno nie zagrają kontuzjowani Ćwikliński i Kowalczyk. Występ dwóch kolejnych graczy stoi pod znakiem zapytania. Szykuje się twardy bój o ligowe punkty. Korzeniewianie grają w kratkę i póki co meldują się w środkowej części tabeli. Faworytem jest Wisła Tczew, ale zwycięstwo trzeba będzie gościom wyszarpać. Zapraszamy ne mecz.

UWAGA !!!
Typowanie jest aktywne do godziny rozpoczęcia się pierwszego spotkania.
Do tego czasu można typować jak i edytować typy.

Puste okienka oznaczają BRAK ODDANYCH TYPÓW..

admin dnia październik 10 2017
Sokół Zblewo rywalem Wisły

A-klasowy Sokół Zblewo będzie rywalem Wisły w V rundzie Pucharu Polski. Mecz odbędzie się w środę 18 października w Tczewie. Sokół jest wiceliderem tabeli A-klasy grupy Gdańsk III. Trenerem jest Mariusz Majewski, a w składzie zblewian jest m.in. tczewianin Bartosz Szweda, wychowanek KKS Unia Tczew.

Seniorzy

WISŁA TCZEW – BŁĘKITNI KMIECIN 3:1 (1:1)
Bramki: Kamil Nowaczyk (39., 56., 81.) – Piotr Fryc (44.)
WISŁA: 1 Szymon Szreder – 6 Patryk Wojciechowski [K], 13 Maciej Rozinski, 11 Karol Skotnicki, 8
Paweł Bobrzyński, 16 Adam Czerwiński ( 53. 7 Marcin Czarnecki), 4 Łukasz Gajewski, 22 Rafał
Wszołek, 10 Karol Ćwikliński ( 90.+3 14 Paweł Herstowski), 88 Piotr Woźny ( 67. 15 Adrian
Chudy), 19 Kamil Nowaczyk ( 90. 20 Maciej Pawłuszek)
BŁĘKITNI: 12 Waldemar Ćwiek – 3 Dawid Rychert, 5 Radosław Cichowski, 6 Piotr Fryc, 8
Paweł Holcblat ( 73. 26 Piotr Gębacz), 19 Łukasz Augustyniak, 14 Bartosz Fryc ( 51. 15
Jakub Kos), 10 Dominik Typiński ( 51. 17 Maciej Kos), 18 Przemysław Zacharski, 11 Łukasz
Przyłucki ( 82. 21 Łukasz Kołodziejczyk), 23 Patryk Bejynka

Około 200 osób oglądało w sobotnie deszczowe popołudnie spotkanie Wisły z Błękitnymi Kmiecin. Wisła wygrała zasłużenie, choć nie bez problemów. Pierwsza połowa wyrównana, tczewianie nie mieli pomysłu na dobrze grających gości. Wreszcie w 39 minucie piłkę na wolne pole otrzymał Nowaczyk i pewnie pokonał bramkarza gości. Przedtem 100% sytuacji nie wykorzystał Czerwiński. Niestety w 43 minucie goście wyrównali. Ślizgą piłkę wypuścił z rąk Szreder i Błękitni wyrównali. Po przerwie Wisła ruszyła do ataków, ale nieźle grająca defensywa z Kmiecina skutecznie rozbijała nasze ataki. Kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy kapitalna asysta Woźnego i ponownie Nowaczyk pakuje piłkę do siatki. Wielka radość kibiców i głośne "WISŁA TCZEW" rozbrzmiewa na Czyżykowie. Po straconej bramce Błękitni zaatakowali, Wisła miała sporo problemów z ponownym osiągnięciem przewagi  w polu. Na szczęście dobrze grała nasza obrona dyrygowana przez kapitana Wojciechowskiego. Na szczęście biało-czerwoni postawili kropkę nad "i", a konkretnie Nowaczyk, który tym samym ustrzelił hattricka. Wiślacy wygrali kolejne spotkanie i powiększyli przewagę nad miejscem nie dającym awansu, albowiem sensacyjnie Relax Ryjewo uległ na własnym boisku Ruchowi Gościszewo. Brawo Ruch! Rakieta znowu odpaliła. Za tydzień gramy znowu u siebie. Przyjeżdża Wisła Korzeniewo. Mecz w sobotę o 15:00. Już dziś zapraszamy!