Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2019-11-16 13:00
Kolejka: 15
Wisła Tczew : Tęcza Brusy
1     :     0
Ankieta
Liga Typera - runda wiosenna

TAK
TAK
100% [2 głosy]

NIE
NIE
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 2
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 18.10.19

Odwiedziny gości
Dziś:394
Wczoraj:3,132
W tym tygodniu:6,904
W tym miesiącu:21,850
W tym roku:132,808
Wszystkich:575,364
Tabela
P. Drużyna BR+- Pkt.
1. Sokół Zblewo 50:8 39
2. Chojniczanka II Chojnice 60:11 36
3. Orzeł Subkowy 37:22 25
4. Powiśle II Dzierzgoń 30:39 25
5. Pomezania Malbork 32:20 24
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański 29:13 22
7. Meteor Pinczyn 31:21 20
8. Tęcza Brusy 22:30 19
9. Wisła Tczew 19:25 18
10. Mady Ostaszewo 24:29 17
11. Beniaminek 03 Starogard Gdańsk 23:30 15
12. Relax Ryjewo 20:33 15
13. Spójnia Sadlinki 15:40 7
14. Victoria Kaliska 15:47 7
15. Czarni Przemysław 15:54 6
16. Keramzyt Szprudowo 0:0 0
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 61
Najnowszy użytkownik: Wieslaw 1963
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Pamiętne mecze z da...
Wzmocnienia
Runda jesienne wnioski
Brak wpisu punktówz...
3 dni po meczu brak ...
Najciekawsze tematy
Pamiętne mecze z... [4]
Niby Podział, Sp... [2]
Wzmocnienia [1]
Runda jesienne wn... [1]
Brak wpisu punkt... [1]
Kalendarz
Listopad 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pi Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
W drodze na Narodowy zahaczymy o Subkowy

Orzeł Subkowy będzie kolejnym rywalem Wisły w Pucharze Polski.

Komplet par:

FC Gowidlino (B) - zwycięzca (Chojniczanka II Chojnice - Gwiazda Karsin)
Wierzyca Stara Kiszewa (A) - Kaszubia Kościerzyna (IV)
Brda Rytel (A) - Radunia Stężyca (III)
Radunia II Stężyca (A) - Sporting Leźno (KO)
Sokół Zblewo (KO) - Wietcisa Skarszewy (KO)
Jaguar Gdańsk (IV) - GKS Kolbudy (IV)
Czarni Pruszcz Gdański (KO) - KTS-K Wikęd Luzino (IV)
Nadmorska Liga Szóstek (niezrzeszeni) - GTS Mokry Dwór (A)
Orzeł Subkowy (KO) - Wisła Tczew (KO)
Start Mrzezino (A) - Gedania II Gdańsk (KO)
Stolem Gniewino (IV) - Bałtyk Gdynia SKS (III)
Orlęta Reda (KO) - Arka II Gdynia SSA (IV)
GKS Kowale (IV) - Wierzyca Pelplin (III)
Zenit Łęczyce (KO) - Portowiec Gdańsk (KO)
KTS-K II Luzino (A) - Sokół Bożepole Wielkie (A)
Potok Pszczółki (KO) - Lechia II Gdańsk (IV)

MKS dnia wrzesień 24 2018
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
MKS Gryf Tczew

MKS Gryf Tczew Młodzieżowy Klub Sportowy Gryf Tczew
Sponsorzy
Studio Wariat



Partnerzy




UM Tczew
Najnowsze video


Wisła Tczew - Centrum II Pelplin

Wisła Tczew - Bałtyk Sztutowo

Wisła Tczew - Mewa Gniew