WISŁA TCZEW – BŁĘKITNI KMIECIN 3:1 (1:1)
Bramki: Kamil Nowaczyk (39., 56., 81.) – Piotr Fryc (44.)
WISŁA: 1 Szymon Szreder – 6 Patryk Wojciechowski [K], 13 Maciej Rozinski, 11 Karol Skotnicki, 8
Paweł Bobrzyński, 16 Adam Czerwiński ( 53. 7 Marcin Czarnecki), 4 Łukasz Gajewski, 22 Rafał
Wszołek, 10 Karol Ćwikliński ( 90.+3 14 Paweł Herstowski), 88 Piotr Woźny ( 67. 15 Adrian
BŁĘKITNI: 12 Waldemar Ćwiek – 3 Dawid Rychert, 5 Radosław Cichowski, 6 Piotr Fryc, 8
Paweł Holcblat ( 73. 26 Piotr Gębacz), 19 Łukasz Augustyniak, 14 Bartosz Fryc ( 51. 15
Jakub Kos), 10 Dominik Typiński ( 51. 17 Maciej Kos), 18 Przemysław Zacharski, 11 Łukasz
Przyłucki ( 82. 21 Łukasz Kołodziejczyk), 23 Patryk Bejynka

Około 200 osób oglądało w sobotnie deszczowe popołudnie spotkanie Wisły z Błękitnymi Kmiecin. Wisła wygrała zasłużenie, choć nie bez problemów. Pierwsza połowa wyrównana, tczewianie nie mieli pomysłu na dobrze grających gości. Wreszcie w 39 minucie piłkę na wolne pole otrzymał Nowaczyk i pewnie pokonał bramkarza gości. Przedtem 100% sytuacji nie wykorzystał Czerwiński. Niestety w 43 minucie goście wyrównali. Ślizgą piłkę wypuścił z rąk Szreder i Błękitni wyrównali. Po przerwie Wisła ruszyła do ataków, ale nieźle grająca defensywa z Kmiecina skutecznie rozbijała nasze ataki. Kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy kapitalna asysta Woźnego i ponownie Nowaczyk pakuje piłkę do siatki. Wielka radość kibiców i głośne "WISŁA TCZEW" rozbrzmiewa na Czyżykowie. Po straconej bramce Błękitni zaatakowali, Wisła miała sporo problemów z ponownym osiągnięciem przewagi  w polu. Na szczęście dobrze grała nasza obrona dyrygowana przez kapitana Wojciechowskiego. Na szczęście biało-czerwoni postawili kropkę nad "i", a konkretnie Nowaczyk, który tym samym ustrzelił hattricka. Wiślacy wygrali kolejne spotkanie i powiększyli przewagę nad miejscem nie dającym awansu, albowiem sensacyjnie Relax Ryjewo uległ na własnym boisku Ruchowi Gościszewo. Brawo Ruch! Rakieta znowu odpaliła. Za tydzień gramy znowu u siebie. Przyjeżdża Wisła Korzeniewo. Mecz w sobotę o 15:00. Już dziś zapraszamy!