Najbliższy mecz
Ostatni mecz
Data: 2019-11-16 13:00
Kolejka: 15
Wisła Tczew : Tęcza Brusy
1     :     0
Ankieta
Liga Typera - runda wiosenna

TAK
TAK
100% [2 głosy]

NIE
NIE
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 2
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 18.10.19

Odwiedziny gości
Dziś:393
Wczoraj:3,132
W tym tygodniu:6,903
W tym miesiącu:21,849
W tym roku:132,807
Wszystkich:575,363
Tabela
P. Drużyna BR+- Pkt.
1. Sokół Zblewo 50:8 39
2. Chojniczanka II Chojnice 60:11 36
3. Orzeł Subkowy 37:22 25
4. Powiśle II Dzierzgoń 30:39 25
5. Pomezania Malbork 32:20 24
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański 29:13 22
7. Meteor Pinczyn 31:21 20
8. Tęcza Brusy 22:30 19
9. Wisła Tczew 19:25 18
10. Mady Ostaszewo 24:29 17
11. Beniaminek 03 Starogard Gdańsk 23:30 15
12. Relax Ryjewo 20:33 15
13. Spójnia Sadlinki 15:40 7
14. Victoria Kaliska 15:47 7
15. Czarni Przemysław 15:54 6
16. Keramzyt Szprudowo 0:0 0
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 61
Najnowszy użytkownik: Wieslaw 1963
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Pamiętne mecze z da...
Wzmocnienia
Runda jesienne wnioski
Brak wpisu punktówz...
3 dni po meczu brak ...
Najciekawsze tematy
Pamiętne mecze z... [4]
Niby Podział, Sp... [2]
Wzmocnienia [1]
Runda jesienne wn... [1]
Brak wpisu punkt... [1]
Kalendarz
Listopad 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pi Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
W drodze na Narodowy - przystanek Rusocin

W III rundzie Pucharu Polski na szczeblu regionalnym Wisła zagra na wyjeździe z GTS Rusocin. Rywale grają obecnie w B klasie. W lutym w meczu sparingowym Wisła pokonała GTS 11:2.
Zestaw par:
Zatoka Puck – Orkan Rumia MKS
Zenit Łęczyce – Wikęd Luzino
Celtic Reda – Kaszuby Połchowo
Nadmorska Liga Szóstek – Sokół Strzelno
Start Mrzezino – Sztorm Mosty
Dragon Bojano – MKS Władysławowo
Orlęta Reda – Stolem Gniewino
GKS Kowale – Bałtyk II Gdynia
Portowiec Gdańsk– Gedania II Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański – Gedania Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska – Sokół Ełganowo
Lechia Gdańsk Juniorzy – Orzeł Subkowy
Polonia II Gdańsk – Keramzyt Szprudowo
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie – Polonia Gdańsk
SPK Kamionka Sopot – Jaguar Gdańsk
GTS Rusocin – Wisła Tczew
GKS II Kolbudy – Arka II Gdynia
Potok Pszczółki – GKS Kolbudy
Radunia II Stężyca – GKS Sierakowice
Wda Lipusz – Kaszubia Kościerzyna
Kamienica Królewska – Cartusia Kartuzy
Amator Kiełpino – Gwiazda Karsin
Orzeł Gołubie – KS Mściszewice
Jantar Pawłowo – Borowiak Czersk
Sokół Zblewo – Sławek Borzechowo
Wietcisa Skarszewy – Radunia Stężyca
Perła Czyczkowy – Chojniczanka II Chojnice
Beniaminek 03 Starogard Gdański – Szarża Krojanty

MKS dnia wrzesień 13 2017
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
MKS Gryf Tczew

MKS Gryf Tczew Młodzieżowy Klub Sportowy Gryf Tczew
Sponsorzy
Studio Wariat



Partnerzy




UM Tczew
Najnowsze video


Wisła Tczew - Centrum II Pelplin

Wisła Tczew - Bałtyk Sztutowo

Wisła Tczew - Mewa Gniew