Najbliższy mecz
Data: 2019-11-16 13:00
Kolejka: 15
Wisła Tczew : Tęcza Brusy
Ostatni mecz
Data: 2019-11-09 11:00
Kolejka: 14
Wisła Tczew : Powiśle II Dzierzgoń
2     :     3
Ankieta
Liga Typera - runda wiosenna

TAK
TAK
100% [2 głosy]

NIE
NIE
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 2
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 18.10.19

Odwiedziny gości
Dziś:198
Wczoraj:688
W tym tygodniu:3,129
W tym miesiącu:12,860
W tym roku:123,818
Wszystkich:566,374
Tabela
P. Drużyna BR+- Pkt.
1. Sokół Zblewo 44:7 36
2. Chojniczanka II Chojnice 58:10 33
3. Powiśle II Dzierzgoń 29:33 25
4. Pomezania Malbork 31:19 23
5. Orzeł Subkowy 33:20 22
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański 28:12 21
7. Meteor Pinczyn 30:19 20
8. Tęcza Brusy 22:29 19
9. Mady Ostaszewo 24:29 17
10. Wisła Tczew 18:25 15
11. Relax Ryjewo 20:32 15
12. Beniaminek 03 Starogard Gdańsk 22:30 12
13. Spójnia Sadlinki 14:37 7
14. Victoria Kaliska 13:43 7
15. Czarni Przemysław 12:53 3
16. Keramzyt Szprudowo 0:0 0
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 61
Najnowszy użytkownik: Wieslaw 1963
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Pamiętne mecze z da...
Wzmocnienia
Runda jesienne wnioski
Brak wpisu punktówz...
3 dni po meczu brak ...
Najciekawsze tematy
Pamiętne mecze z... [4]
Niby Podział, Sp... [2]
Wzmocnienia [1]
Runda jesienne wn... [1]
Brak wpisu punkt... [1]
Kalendarz
Listopad 2019

Nie Pon Wto Śr Czw Pi Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Zagrajmy razem!

II R-GOL Internetowy Puchar Pomorza: zestaw par I rundy

 

I runda II R-GOL Internetowego Pucharu Pomorza z udziałem 256 drużyn (30 drużyn z rundy wstępnej oraz 226 drużyn, które miały wolny los odbędzie się w dniu 28.10.2016 od godz. 00:00:00 do 23:59:59. Poniżej zestaw par. Kolejne rundy odbywać się będą według drabinki (1-2, 3-4 itp)

PRZEJDŹ DO APLIKACJI I STRZELAJ BRAMKI DLA SWOJEJ DRUŻYNY!

PARY I RUNDY:

1 Zryw Sławoszyno - KS Włynkówko
2 GKS Trąbki Wielkie - GKS Sierakowice
3 Huragan Smolno - KS Damnica
4 GKS Przodkowo - Magic Niezabyszewo
5 Start Łebień - Wda Czarna Woda
6 KS Mściszewice - Start Mrzezino
7 GKS II Kolbudy - Orzeł Straszyn
8 Korona Cedry Małe - Cartusia Kartuzy
9 Radunia Stężyca - Sokół Ełganowo
10 Gedania Gdańsk - Wierzyca Pelplin
11 OTS Osiek - Orzeł Gołubie
12 KP Wandowo - Biało-Zielone Gdańsk
13 MKS II Władysławowo - Wicher Wierzchucino
14 Bałtyk Gdynia - Sokół Zblewo
15 Korona II Cedry Małe - Nogat Malbork
16 LZS Bytonia - Rodło Trzciano
17 GTS Rotmanka - Agra Ostrowite
18 Weber Szprudowo - Grom Nowy Staw
19 Chojniczanka II Chojnice - Powiśle Stary Targ
20 Styna Godziszewo - GTS Mokry Dwór
21 Klif Chłapowo - Tęcza Brusy
22 KS Sulmin - Lew Lębork
23 Orkan Huta - Jantar Ustka
24 Jurand Lasowice - Portowiec Gdańsk
25 Karlikowo Sopot - Szpak Skórcz
26 Orzeł Borkowo - Chrobry Charbrowo
27 Bytovia II Bytów - Start Miastko
28 Victoria Kaliska - Stal Jezierzyce
29 Pogoń Smętowo - WKS Nożyno
30 Olimpia Czersk - Wodomex Bojano
31 Ruch Gościszewo - Spójnia Sadlinki
32 KP Sopot - Czarni Piece
33 Pogoń Prabuty - Rodło Kwidzyn
34 Powiśle II Dzierzgoń - Kaszubia II Studzienice
35 Sokół Bożepole Wielkie - GKS Gardeja
36 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Piast Człuchów
37 GKS Kolbudy - Polonia Gdańsk
38 Powiśle Pawlice-Rakowiec - Pomezania Malbork
39 Wisła Tczew - Diament Trzebielino
40 GKS Bobowo - Wybrzeże Objazda
41 Pogoń Lębork - Borowiak Czersk
42 Unison Machowino - GTS Przywidz
43 Grom Leśno - Błękitni Główczyce
44 Olimpia Osowa - Potok Pszczółki
45 Echo Biesowice - GDKiS Ostaszewo
46 Centrum Pelplin - Gryf Słupsk
47 Jantaria Pobłocie - Arka Gdynia
48 Santana Wielki Klincz - Olimpico Malbork
49 Wisła Steblewo - GTS Rusocin
50 Lechia Gdańsk - Orzeł Radziejewo
51 Czarni Czarne - Dragon Bojano
52 Arkonia Pomysk Wielki - Anioły Garczegorze
53 Sokół Kuleszewo - Zatoka Puck
54 Błyskawica Postolin - Skotawa Budowo
55 Garbarnia Kępice - Amigo PrzyjaŸń
56 Unia Korzybie - Wybrzeże Gdańsk
57 Sławek Borzechowo - OKS Janowo
58 Myśliwiec Tuchomie - Pogoń II Lębork
59 Brda Rytel - Granit Kończewo
60 Kaszubia Starzyno - Sokół Strzelno
61 Pomorze Potęgowo - Pogoń Tczew
62 Zenit Redkowice - Kaszuby Połchowo
63 Szarża Krojanty - Kolejarz Chojnice
64 KS Chwaszczyno - Wisła Korzeniewo
65 MKS Debrzno - Barka Łebno
66 Bytovia Bytów - Karol Pęplino
67 Kaszubia Studzienice - KS Skorzewo
68 Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Stegna Parchowo
69 świt Radostowo - FC Gowidlino
70 KKS Koleczkowo - GTS Juszkowo
71 Orzeł Subkowy - KS Zaleskie
72 KS Kamienica Królewska - Bryza Sztutowo
73 KS Grabowo - Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
74 Gryf 2009 Tczew - Chojniczanka Chojnice
75 Anioły II Garczegorze - Ajax Leśniewo
76 Latarnik Choczewo - LZS Więckowy
77 Unia Klawkowo - Futsal & Beach Soccer Kolbudy
78 Vamos Gdańsk - Arka Prusewo
79 Baza 44 Siemirowice - Celtic Reda
80 Wisła Drewnica - Granit Koczała
81 Wierzyca Stara Kiszewa - Leśnik Cewice
82 MKS Władysławowo - Orzeł Trąbki Wielkie
83 Lipniczanka Lipnica - Słupia Kobylnica
84 GOSRiT II Luzino - Kamionka Sopot
85 Jantar Pawłowo - Meteor Pinczyn
86 Morze Stegna - Sztorm Mosty
87 Start Kulice - Sztorm Gdańsk
88 Huragan Nowe Polaszki - GTS Goszyn
89 KP Starogard Gdański - Eko-Prod Szemud
90 EX Siedlce Gdańsk - Słupia Sulęczyno
91 Wda Lipusz - Piast II Człuchów
92 Perła Czyczkowy - Amator II Kiełpino
93 AZS UG Gdańsk - GKS Żukowo
94 LKS Łebunia - Barton Barcino
95 Czarni Ostrowite - Sporting LeŸno
96 Rowokół Smołdzino - GTS Czarna Dąbrówka
97 Sparta Kleszczewo - Boca Gdańsk
98 Canicuła Bytów - Checz Gdynia
99 Czarni Przemysław - Osiczanka Osice
100 LKS Waplewo - Grom Nakla
101 Sokół Szczypkowice - Grab Grapice
102 MKP Szlachta - KP Gdynia
103 Polonez Bobrowniki - Czarni Pruszcz Gdański
104 Wikęd/GOSRiT Luzino - Gryf Goręczyno
105 Wisła Długie Pole - Sokół Wyczechy
106 Stolem Gniewino - Sparta Konarzyny
107 Gryf Wejherowo - LSSS/wybierzLębork.pl Lębork
108 Meteor Silno - Sparta Sycewice
109 Brda Wielkie Chełmy - GKS Kołczygłowy
110 Red Devils Chojnice - Zenit Łęczyce
111 Delta Miłoradz - Gwiazda Karsin
112 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Brda II Przechlewo
113 Smoki Podole Małe - Błękitni Stare Pole
114 Jaguar Gdańsk - Orlęta Reda
115 Hemako Sztutowo - Relax Ryjewo
116 GKS Linia - GKS II Sierakowice
117 Wietcisa Skarszewy - Arka II Gdynia
118 Victoria Dąbrówka - Błękitni Kmiecin
119 Olimpia Sztum - Brda Przechlewo
120 Urania Udorpie - GLKS Różyny
121 Gedania II Gdańsk - Amator Kiełpino
122 Koral Maszewo - GKS Kowale
123 Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia MKS
124 GTS II Czarna Dąbrówka - GKS Żukowo
125 Team Słupsk - Zawisza Borzytuchom
126 Bałtyk II Gdynia - Dolina GałąŸnia Wielka
127 Słupia Charnowo - Rodło II Kwidzyn
128 Kaszubia Kościerzyna - Sobieski Gniew

Czym jest R-GOL INTERNETOWY PUCHAR POMORZA - CZYTAJ  TUTAJ

MKS dnia październik 28 2016
MKS Gryf Tczew

MKS Gryf Tczew Młodzieżowy Klub Sportowy Gryf Tczew
Sponsorzy
Studio Wariat



Partnerzy




UM Tczew
Najnowsze video


Wisła Tczew - Centrum II Pelplin

Wisła Tczew - Bałtyk Sztutowo

Wisła Tczew - Mewa Gniew